نتایج جستجو برای عبارت :

قیمت نوتلا

کاپ کیک طرح یلدا با هندوانه های کوچک، بهترین دسر برای مهمانی شب یلدا می باشد. کاپ کیک طرح یلدا بسته 5 عددی در طعم های کارامل و گردو و نوتلا و گردو طعم واقعی کیک خانگی را برایتان تداعی خواهد کرد. رنگ های بکار رفته در این کاپ کیکها رنگ مجاز خوراکی بوده و سفارش آنها مخصوص شهر تبریز می باشد.
برچسب‌ها: شب یلدا, نوتلا
خرید تاپ زنانه طرح نوتلا 

قیمت : 15900 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی تاپ زنانه طرح نوتلا 

قیمت تاپ زنانه طرح نوتلا 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

لطفاً دقت داشته باشید که سایز این لباس فری سایز بوده و مناسب برای سایز های 36 تا 42 می باشد. این لباس از جنس ویسکوز اعلا می باشد و مناسب برای استفاده روزمره مناسب
نوتلا چیست؟
 نوتلا شکلاتی محبوب و معروف ساخته شرکت محصولات غذایی واقع در ایتالیا به نام فرو می باشد.شکلات صبحانه نوتلا برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ وارد عرصه رقابتی صنعت شکلات و شیرینی جات شد و قیمت نوتلا در این سال ها بسیار متغیر بود.کمپانی ایتالیایی، در واقع در کار تولید نان و شیرینی و نیز شکلات های تلخ و تخته ای بود که در ادامه صنعت خود را به ترکیب شکلات و فندق و پایه‌گذاری نخستین زمینه‌های پدیداری شکلات صبحانه نوتلا اختصاص داد.
در آن ز
یه چالش کوچولو
بیاید تو کامنتا توش شرکت کنید
اول سه تا چیز که به نظرتون همه عاشقشن، اما شما یا ازش بدتون میاد، یا در اون حد عاشقش نیستین. اول خودم: نوتلا، بوی قهوه، Liam payne :|
 دوم هم سه تا چیز که فکر می‌کنید همه انجامش دادن اما شما نه. خودم: هیچ وقت شلوارک کوتاه نپوشیدم، هیچ وقت فن‌گرل نبودم، هیچ وقت got ندیدم.
پ. ن. کامنت ناشناسم فعاله:)
پ. ن. دو. خسیس نباشید، شرکت کنید. 
خب ددیم دعوت کرد که این چالشو بدم ~¿~
۱. اتاقمو اون مدل کاغذ دیواری که میخوام بزنم 
۲. فن ساین و کنسرت برم 
۳. آلبومای از زمان دبیوت تا آخرین آلبوم رو تمام ورژناشو داشته باشم
۴. دنسر شم 
۵. ددی و مامیمو ببینم 
۶. یه دفعه از نزدیک رامتینو بزنم ()
۷. اتاقمو از زیر بنا مرتب کنم
۸. سرویس اتاق خوابمو عوض کنم
۹. یه عاالمه کیک بستی و نوتلا بخورم ...
۱۰ . با دوستام برم بیرون

۱- پیج گشت و گذارIntrepid Travelتعداد لایک های پیج:k۵۲۵
intrepid-travel-facebook-business-page.png
این آژانس مسافرتی برای رونق کسب‌وکارشان، پیج فیسبوک ایجاد کرده‌اند و در این پیج یک قسمت را برای نمایش سفرها، تورها و جستجوی کتاب‌های سفری اختصاص داده‌اند. کاربران می‌توانند تجربیات سفر با این آژانس را با کاربران دیگر در میان بگذارند.
معمولاً ویدیوهای مسافرتی هم پست می‌کنند تا کاربران وسوسه شوند و بار سفر را ببندند.
۲-پیج عکس Threadlessتعداد لایک های پیج:k۹۱۵
threadless-facebook-b
درین لحظه در اتاقم که تمیزش کردم نشستم...
اتاقی که اینقدر نگهبان و ... دم ساختمونش هست که خیالم یه کم راحت باشه...
مرغ و گوشت قرمز و گوشت چرخ شده رو بسته بندی کردم و گذاشتم تو فریزر...
از فروشگاه ترکیه ای نون خریدم و خورد کردم و گذاشتم تو فریزر...
پنیر و نوتلا برای صبحانه خریدم...
مونده که فردا برنج و مایع دسشویی و سیب زمینی پیاز بخرم...
بعد این منم که بعد از یک فصل بی خونگی و ازین جا به اونجا زیر سقفی میخوابم که مال منه....
از فردا زندگی ترکیبی میشه از درس

کاپ کیک از دسرهای پر کاربرد همه مهمانی هاست. این کیکهای کوچک رنگارنگ مناسبترین گزینه برای پذیرایی می باشند، مخصوصا شب یلدا که از مهم ترین جشنهای ایرانیان می باشد. در این شب همه ی فامیل دور هم جمع می شوند حال اگر یک کیک با کیفیت کیک خانگی جهت سرو داشته باشید مهمانی شما تکمیل خواهد شد. کاپ کیک طرح یلدا بسته 6 عددی در دو طمع کارامل و گردو و نوتلا و گردو عرضه می شود که بسیار خوش طعم و دلپذیر است. این کاپ کیک ها در تا 3 روز کاری آماده تحویل می باشد
طرز تهیه شیرینی شکلاتی گردویی : دیگه کم کم داریم به روزهای پایانی سال نزدیک میشیم ،روزهای پراز کار و خرید و نظافت…. تا عید سعی میکنم چند دستور شیرینی های که با بقیه فرق داشته باشه قرار بدم. ولی باور کنید نخودچی و برنجی و قطاب و باقلوا باید همیشه باشه اصلا عید نوروز با این شیرینی ها معنی پیدا میکنه، این شیرینی هم خیلی خوش طعم و خوشگله و ماندگاریشن ۱۰تا ۱۵ روزه بستگی به هوای منزلتون داره که چقدر خنک باشه ،با این رسپی حدودا ۳۰تا از این خوشمزه ها
کیک شکلاتی نوتلا نوعی کیک ساده است که با نوتلا درست می‌شود و طعم بی‌نظیری دارد.
کیک شکلاتی یکی از کیک‌های خوشمزه و پرطرفدار است؛ به‌خصوص اگر با نوتلا درست شود. کیک شکلاتی نوتلا با یک نوشیدنی گرم، میان وعده‌ای مطلوب برای روزهای سرد است.
مواد لازم تهیه کیک شکلاتی نوتلا :
آرد سفید: ۲ پیمانه
تخم مرغ: ۵ عدد
بیکینگ پودر: یک قاشق غذاخوری
پودر کاکائو: ۲ قاشق سوپ‌خوری
نوتلا: ۲ قاشق سوپ‌خوری
شیر: یک پیمانه
شکر: یک پیمانه
روغن مایع: سه چهارم پیمانه
وا
کادو ولنتاین برای آقایان ارزانکادو ولنتاین ارزان برای آقایان: ولنتاین فرصتی برای قدردانی از شریک زندگیمان است تا به او نشان دهیم چقدر برایش ارزش قائلیم و به او اهمیت می دهیم. هر ساله ولنتاین توسط هزاران زوج در سراسر جهان جشن گرفته می شود و میلیون ها کارت تبریک ولنتاین به سراسر دنیا ارسال می گردد.
هر چند انتخاب هدیه­ ی مناسب مردانه مشکل به نظر می رسد اما ما در اینجا هدایایی به مناسبت روز ولنتاین به شما پیشنهاد می دهیم که علاوه بر ارزان ب
این هفته اگه نمیرفتم دانشگاه بهتر بود اصلا! دوشنبه که نرفتیم واسه آلودگی. سه شنبه آز رو نرفتم، هوش رو رفتم که بچه ها گفتن زیاد درس میده و تشکیل ندیم. بعدی رو هم نموندیم و با شیوا رفتیم کافه. هوا خیلیییی سرد بود. ما هم شیک نوتلا خوردیم و براونی شکلات داااغ. 
چهارشنبه که امروز باشه هم کلاس اولی با استاد بد بودم و حوصله هم نداشتم ؛ واسه همین سوالاشو جواب نمیدادم و گوش‌ نمیدادم زیاد. اخر یه سوالو جواب دادم؛ استاد گفت از معدود ادمایی که توی کلاس جوا
سلام و شب همگی بخیر
الان که دارم شروع میکنم به نوشتن ساعت۱۱:۱۷دقیقه است
امروز با یگانه رفتیم نان کافه،موزیکاش خیلی بد و سردرد آور بود ولی غذاش عالی
یه دسر هم خوردیم به اسم آفوگاتو نوتلا،چیز جالبی بود
نیم ساعت آخر دخترخاله ی یگانه،پرنیان هم اومد پیش ما و با ما دسر خورد
بعد اومدم خونه رفتم کلاس زومبا ولی چون نمی تونستم خودمو به سرعت با بقیه هماهنگ کنم،خیلی بهم نچسبید ولی فکر کنم که با گذر زمان خوشم بیاد
بعدش رفتیم با بابا و سینا فیلم قصر شیرین

طرز تهیه پیتزای شکلات
پیتزای شکلات یکی از محبوب ترین خوراکی های کودکان است که می توان آن را به جای صبحانه ، میان وعده و دسر میل کرد. با مجله خبری پارس مایهمراه باشید تا طرز تهیه این پیتزای خوشمزه را بیاموزید.
مواد موردنیاز:
برای 4 نفر
خمیر پیتزا
یک عدد

شکر
به اندازه دلخواه

وانیل شکری
1/2 قاشق چای چای خوری

شکلات رنده شده سفید
به اندازه دلخواه

شکلات رنده شده تلخ و شیری
به اندازه دلخواه

مارمالاد توت فرنگی 
3 قاشق غذا خوری

مارشملو 
به اندازه د
اولش که شبیه این بازی وبلاگی رو توی تلگرام دیدم با خودم گفتم: مگه سال ۹۸ اتفاق خوب هم داشت؟! بعد تو ذهنم مرور کردم و کم کم پیداشون کردم:

۱- دریافت یه هدیه (تمیمه) که خیلی دوسش داشتم و یه نوتلا!
۲- دریافت عیدی (۵۰ هزار تومان) از یه فامیل دور که اصلا توقع نداشتم و یه یک دلاری که کاملا دور از انتظار بود!
۳- دریافت هدیه تولدم از امام رضا (ع) که سفر به مشهد بود (امسال تولدم همزمان با ولادتشون بود)
۴- رفتن به پیاده روی اربعین درحالیکه نزدیک بود از قافله جا
وافل یکی از مشهورترین صبحانه های ملل است. وافل به عنوان دسر نیز سرو می شود اما در اصل صبحانه کامل و خوشمزه ای است که ظاهر بسیار جذابی دارد. وافل در واقع خمیری است که بین دو صفحه مخصوص پخته می شود.وافل را با شکلات نوتلا ، عسل و کره و گاهی با انواع مربا و مارمالاد سرو می کنند و ومعمولا یکی از بخش های صبحانه هتل ها است.
دستگاه وافل ساز دستگاهی است که نوعی کیک با اشکال مختلف که به آن وافل یا ویفر می‌گویند، به وسیله آن تهیه می‌‌شود.
به دلیل محبوبیت ز
همه ی دخترها به دوست داشته شدن نیاز دارند ، به یک نفر که احساسشان را بفهمد و پا به پایشان دیوانگی کند معنی اخم هایشان را بداند و با غر زدن های گاه و بی گاهشان کنار بیاید ، 
آنها یک نفر را میخواهند که عشق را بلد باشد و برای دنیای دخترانه شان بشود آن پادشاه سوار بر اسب سفید ! انتظار زیادی هم ندارند ، همین که لاک های رنگی هدیه بگیرند و کتاب های عاشقانه ، همین که قربان صدقه های واقعی بشنوند و غیرتی شدن های پر جذبه ببینند انگار دنیا را دارند ، دخترها
مثلا یه روز باشه اواخر اردیبهشت،کف اتاقم دراز کشیده باشم،ساعت هشت شب باشه،اسمونم اسمون بعد غروب باشه،رنگشم ازون ابیای تیره باشه که انگار هوا تاریک ولی تاریک نیس،اهنگ im your ghost هم پلی باشه،چراغا هم خاموش باشه،کتاب زیستم اونور بحال خودش رها شده باشه.
هیچ اتفاقی نمیفته،ولی انگار اون ساعت،اون لحظه برای همیشه تو ذهنم ثبت میشه،همینقدر بی دلیل،تو یاد موندن دلیل نمیخواد،شایدم دلیل داره ولی اونقد عمیقه که سلولای مغزمم درکش نمیکنن بیان بمنم بگن.ا

تـی سـلامʹ علیـک
      نخـأیـد گـیفتـن
        دانشگـــا آزاتـه !

هـۊیــأ کـی فیچـالستـن،
    الیفبــا اولـی کلمــه-یـه!
        عیلـم آمـؤجئــنˇ قیمت،
              پئـــرˇ خــۊنˇ قیمتـه!

نفـسان گـــرم!
                                       ســران گـــرم!
        عـارنـامــۊسـی خـــابˇ دۊرۊن ؤ
    أمـی گمـجˇ نــۊخــۊنــم
اۊســـاده-یـه!

کــؤتـــر...
   بـی کــؤتـــر
واش

تـی سـلامʹ علیـک
      نخـأیـد گـیفتـن

دانشگـــا آزاتـه !

هـۊیــأ کـی فیچـالستـن،
    الیفبــا
اولـی کلمــه-یـه!
        عیلـم آمـؤجئــنˇ قیمت،
              پئـــرˇ
خــۊنˇ قیمتـه!

نفـسˈن گـــرم!
                                       ســرˈن
گـــرم!
        عـارنـامــۊسـی خـــابˇ دۊرۊن ؤ
    أمـی گمـجˇ نــۊخــۊنــم
اۊســـاده-یـه!

کــؤتـــر...
   بـی کــؤتـــر
واشــ
پن کیک یکی از صبحانه های خوشمزه و اشتها آوری است که می توانید در فهرست غذایی خود جای دهید. پنکیک را می توانید با مواد زیادی مثل شیره ، کره ، عسل ، حلوا ارده ، شکلات صبحانه ، انواع مربا و … میل نمایید. در این آموزش کامل ترین دستور پخت پن کیک را آماده کرده ایم. با مواد لازم ذکر شده در این دستور آشپزی می توانید ۸ عدد پن کیک تهیه نمایید.

مواد لازم پن کیک
آرد سفید     ۱ پیمانهتخم مرغ     ۱ عددشیر     ۱ پیمانهکره     ۵۰ گرمبکینگ پودر     ۱ و ½ قاشق
مربی می‌گه امروز آخرین جلسه تابستونی کلاسه. بعد کمی می‌خنده و به قیافه غمگین من که نفر اول ردیف دوم نشسته‌ام اشاره می‌کنه و می‌گه "زود می‌گذره". کلاس که تموم شد صدام می‌کنه و خبر می‌ده که امروز نمی‌تونیم دوتایی تا مترو بریم. لبخند می‌زنم و در دل از کائنات تشکر می‌کنم و می‌گم "عیبی نداره منم قرار نبود سمت مترو برم امروز". در ساختمان قدیمی باشگاه رو می‌بندم و بدون نگاه به خیابان شلوغی که مسیر همیشگیم به سمت متروست، به کوچه خلوتِ کناری‌ م
سلام بر دوستان:)
چقد هوا گرم شده اره؟ من احساس میکنم وسط خورشید دارم زندگی میکنم دقیقا روی نوار استوای خورشید اینا:)
کف پاهام از حرارت راه رفتن توی خونه، کلا پوسته پوسته شده ومیسوزه، داداشم میگه من راضی نیستم تو غذا درست کنی صورتت داغون شده قرمز شده خیلی بدنت حساس شده میگم نه هوا گرم شده، کولرها هم نمیشکه گاهی یا برق قطع میشه. سه تا کولر روشن دلم براشون میسوزه واقعایکیش چندروز پیش موتورش سوخت از فشار گرما وحرارت تازه هم خریده بودیم یعنی توی ا
آبنبات
آبنبات با حل کردن شکر در آب یا شیر برای تشکیل شربت تهیه می شود. بافت نهایی آبنبات بستگی به میزان های مختلف دما و غلظت قند دارد. درجه حرارت گرم باعث ایجاد رسوب سخت قندی می شود، گرمای متوسط باعث ایجاد رسوب قندی نرم می شود و دمای خنک باعث ایجاد آبنبات می شود. کلمه انگلیسی "آبنبات" از اواخر قرن سیزدهم میلادی در حال استفاده است و از واژه عربی به معنی "شکر" ساخته شده است.

تاریخچه آبنبات
منشأ شیرینی جات و شکلات به عنوان یک خوراکی محبوب را می ت
شبی که همه چیز تموم شد، مثل داغی لحظات اول در رفتن مچ دست، هیچ احساسی نداشتم. گمون می‌کردم مثل سری های قبله. حتی آخرین خداحافظِ بی جواب مونده ی خودمم، واقعی نیست. همه چیز شبیه یه خوابِ کوتاه و بده.
صبح که بیدار شدم، انگار آفتاب تند تر از همیشه می‌تابید. نون بربری صبحونه، مونده تر از روزای قبل بود. پنیر بو می‌داد. گردو ها تلخ بودند. یادم افتاده بود هزار ساله نوتلا نخوردم. جلوی آیینه به خودم نگاه کردم. قدم بیش از اندازه دراز بود. جوش های صورتم خیل
کادو ولنتاین
ولنتاین در واقع اسمی جمعی است که به عشق مابین افراد اشاره دارد و نیز همه به کادوهایی که در این دوران رد و بدل می شود، اشاره می کند. ولنتاین از نام قدیسی معروف گرفته شده است، با این حال داستان های بسیاری در این مورد وجود دارد. در این داستان ها آمده است، کشیشی رومی به نام ولنتاین برخلاف دستورامپراتور کلودیوس دوم عمل کرد و به ازدواج عشاق کمک کرد و این منجر به مرگ وی شد. بعدها این روز در فرهنگ مسیحی و غربی، به روز ابراز عشق معروف شد. ای
کشورهای مختلف دنیا غذاهای گوناگونی دارند. در این مطلب قصد داریم شما را با صبحان? برخی از کشورها آشنا کنیم.
وقتی صحبت از صبحانه در نقاط مختلف جهان به میان می‌آید، با انواع صبحانه مواجه می‎شویم. از کیک خامه‌ای تهیه شده از آرد ذرت در برزیل تا سوپ خوش‌مز? نخود در تونس، از پنکیک‌های پف‌دار اوکراینی تا مربا‌های شیرین نارگیل در سنگاپور. اگر‌چه محتوای بشقاب صبحان? برخی از این کشور‌ها ممکن است با تصور شما از اولین وعد? غذایی روز متناسب نباشد، ا
10 غذای محبوب خیابانی استانبول را بشناسید
استانبول دروازه اروپا بر مشرق زمین به حساب می‌آید، تاریخی چند هزار ساله را پشت سر خود می‌بیند و مرکز حکمرانی پادشاهان مختلفی بوده است. در هر گوشه از شهر می‌‌توان آثار به جا مانده از این تاریخ کهن را مشاهده کرد. تاریخی که می‌توان نمود آن را در همه جنبه‌های استانبول امروزی دید و سبد غذایی مردم این دیار هم وامدار همین تمدن کهن است. غذاهای ترکی تنوع بسیاری دارند و به جرات می‌توان گفت از خوشمزه‌ترین غ
-اگه پاک کن نداشته باشی با اشتباهاتت چیکار میکنی؟
-اگه یه روزی سیاهی وجودتو پیدا کردی چیکارش میکنی!؟میکشیش؟!
-میدونی بیشتر بخوای بیشتر زمین میخوری؟!محکم تر؟!
-از شروع میترسی؟!
-وقتی میدونی یه کاری اشتباهه چرا انحامش میدی؟!
-نه میخوام بدونم مثلا کسی هست که ندونه سیگار ضرر داره؟!پس چرا میکشن بعضیا!؟واقعا حال کسیو اروم نمیکنه!همش تلقینه!همش عادته!
-واسه هر سوالی یه جوابی هست!
-لاغر شدن یه راه داره چربی سوزوندن!ولی چربی سوزوندن هزار تا راه داره!هنر

رستوران صبا ملک کیش

معرفی رستوران : رستوران صبا ملک یکی از رستوران های خوب جزیره کیش است که در نزدیکی ساحل قرار گرفته است. این رستوران دارای فضای روباز باغ مانندی است بلیط کیش شهریور 98که در آن تخت های سنتی چیده شده اند و دارای ظرفیت 400 نفر می باشد. هر شب در این رستوران برنامه موسیقی زنده توسط گروهی متبحر در این امر اجرا می شود که مورد پسند مهمانان تور کیش است. رستوران صبا ملک یکی از 11 رستورانی است که این آپشن ویژه را در جزیره کیش دارا هستند
شنبه: شب قبلش انقدر فس و فس کردم که ساعت دوازده خوابیدم از اون ور هم ساعت چهار بخاطر کابوس بیدار شدم. صبح هم ساعت نه و ده دقیقه کلاس معارفی داشتم واقع در دانشکده انسانی در حکیمیه بنابراین خوابالو صبح کله سحر از خونه زدم بیرون و هشت و چهل دقیقه دانشکده بودم اومدم برم سمت کلاس که یه پسری جلوی راهم رو گرفت گفت کلاست اینجا تشکیل نمیشه چون هنوز ثبت نام ادامه داره و باید بری طبقه سوم بپرسی کلاست کجاست خلاصه با آسانسور رفتم طبقه سوم و دیدم اونی که بای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهدی فصیحی رامندی