نتایج جستجو برای عبارت :

آبنبات

رمان آبنبات چوبی سبک رمان رئال بر مبنای یک اتفاق واقعی نوشته شده است.نویسنده رمان میگوید این رمان را به افراد زیر بیست سال پیشنهاد نمیکنم. این رمان دارای پایان باز است چن داستان از روی واقعیت است. جهت دانلود رمان با فرمت pdf رایگان با لینک مستقیم و بدون سانسور از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید.

خلاصه و دانلود رمان آبنبات چوبی
رمان آبنبات چوبی روایتگر داستانی واقعی در رابطه با دختری است که به دلیل فقر به عقد مردی ظاهرا جنتل من در می‌آید غا
به گزارش گروه شهر زعفران، پولکی زعفرانی سوغات استان اصفهان می‌باشد که به دلیل طعم فوق العاده اش طرفداران زیادی دارد و طرز تهیه‌ی بسیار ساده و راحتی دارد.
مواد اصلی برای تهیه آبنبات پولکی زعفرانی
شکر
۱ پیمانه
آب
۱/۲ پیمانه
سرکه
۱/۴ پیمانه
زعفران (حل شده در آب جوش)
۱ قاشق سوپ خوری

ادامه مطلب
نام کتاب : آبنبات دارچینینویسنده : مهرداد صدقیانتشارات : سوره مهرتوضیحات :این کتاب در ادامه ی کتاب آبنبات هل دار آماده است که دوره بزرگی محسن را شرح می دهد ،محسن علاوه بر دریا عاشق دختر بزرگتر از خودش می شود که بعد ها می فهمد او ازدواج کرده است .
  این مجموعه در قالب طنز بوده  و دارای « ۳۹۶ » صفحه و مناسب گروه سنی ( د و ه ) یاهمان سال های (هفتم تا دوازدهم ) می باشد .قطعه ای از کتاب :سوار اتوبوس شدم دیگر برایم مهم نبود که توی بوفه ام و کسی که کنار من تو
آیا تا حالا در مورد تولید آبنبات عناب چیزی شنیده اید؟ آیا تمایل دارید این محصول را از طریق فروشندگان بیرجندی خرید نمایید؟
 آبنبات عناب یکی از محصولات خوراکی جدید در شهر بیرجند است که عناب نقش بسزایی در تولید آن دارد. این محصول بر اساس مقدار وزن قیمت گذاری شده و در چند مدل بسته بندی می گردد. از آنجایی که این خوراکی جدید بوده و ممکن است شما خواننده گرامی در مورد آن شناخت چندانی نداشته باشید لذا پیشنهاد می گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن و
نام کتاب : آبنبات هل دار
نویسنده : مهرداد صدقی
انتشارات : سوره مهرتوضیحات :این کتاب داستانی طنز از زندگی پسر بچه ای به نام محسن است که در نوجوانی عاشق می شود و مناسب گروه سنی ( د و ه ) می باشد قطعه ای از کتاب :حالا که سالها از آن روزها گذشته یاد خاطرات روزهای کودکی رهایم نمی کند هر وقت از جلوی یک ساندویچی میشوند کل خاطرات بچگی برایم زنده می شود به یاد نامه آغشته به سس می‌افتم و طبیعتاً یاد امین و دریا در ذهنم زنده می شود
به نام خدا
سلام به دوستان عزیزم من سپهر امیری هستم و می خوام از استارت آپ ای که در آن مشغول به کار هستم بگم 
در این سایت که یک مجموعه عالی برای خرید کیک هست امکانات عالی برای تمام مشتریان ارائه شده است تا بتواند به هترین نحو سفارش آنلاین کیک داشته باشند .
با تلاش بسیار زیاد و مسولیت پذیری خانم نگار رزاقی ، مالک و موسس خانه  آبنبات چوبی تمام سفارشات در خانه آبنبات چوبی دارای گارانتی سلامت هستند یعنی اگر در بین راه برای کیک شما که ارزش چند صد هزا
اتوبوس تند میرفت و جاده پر از گردنه
با توجه به اتفاقات اخیر منم احتمال دادم که ممکنه انا لله و انا...
در نتیجه به طور طبیعی یه سوال از خودم پرسیدم،اگه آخرین لحظات عمرت باشه چیکار میکنی؟
خب مدتی فکر کردم و نوشتم و نوشتم...
ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که میخوام کتابم رو بخونم و به موسیقیم گوش بدم.همین!
درست مثل حس خوردن یک آبنبات چوبیِ گردِ سبز با طعم سیب ترش.
همیشه همین بوده جوابم به این سوال که اگه فلان وقت فرصت داشته باشی چیکار میکنی؟
این بو
از سری مشکلات خط تولید آبنبات این است که شما در ابتدا باید نسبت به فروش محصول خود در بازار مطمئئن باشید و حتما قبل از شروع کار میزان نیاز مردم به این محصول را بدانید چرا که این روزها نیمی از افراد دیگر از مواد قندی مانند نبات و آبنبات استفاده میکنند و برخلاف گذشته امروزه خیلی بیشتر به سلامت خود اهمیت می دهند و ترجیح می دهند از موادی استفاده کنند که قند کمتری داشته باشد.
از آنجائیکه آبنبات از مواد قندی بالایی استفاده می کند و افزودنی های زیاد
 یک روز بارانی پاییزی باشد و یک اتوبوس نسبتا خلوت
 از ابتدای ایستگاهش روی صندلی کنار پنجره بنشینم، یک آبنبات با طعم طالبی را بگذارم گوشه لپم، هدستم را از کوله‌ام بیرون بیاورم، وصلش کنم به گوشی‌ام که ۱۰۰ درصد شارژ برقیش پر است، آهنگ مورد علاقه‌ام را پلی کنم، سرم را بگذارم روی شیشه، آهنگ، باران، ترافیک، مردم چتر به دست،تا اخرین ایستگاه با خیال راحت هرچندبار که موزیک دلش خواست ریپیت شود.ایستگاه آخر پیاده شومیک اتوبوس دیگریک آبنبات نعنای
آبنبات
آبنبات با حل کردن شکر در آب یا شیر برای تشکیل شربت تهیه می شود. بافت نهایی آبنبات بستگی به میزان های مختلف دما و غلظت قند دارد. درجه حرارت گرم باعث ایجاد رسوب سخت قندی می شود، گرمای متوسط باعث ایجاد رسوب قندی نرم می شود و دمای خنک باعث ایجاد آبنبات می شود. کلمه انگلیسی "آبنبات" از اواخر قرن سیزدهم میلادی در حال استفاده است و از واژه عربی به معنی "شکر" ساخته شده است.

تاریخچه آبنبات
منشأ شیرینی جات و شکلات به عنوان یک خوراکی محبوب را می ت
من از روی جدول کنار خیابان میرفتم و او کنارم پایین جدول راه میرفت؛ هر ازگاهی که تعادلم به هم میخورد دستم را میگرفت و میگفت"مواظب باش!"
تا نیمه شب راه میرفتیم و گاه از سکوت لذت میبردیم و گاه از حرف هایی به شیرینی آبنبات هایی که به من هدیه میداد.
یک شب گفت:اگه من نباشم، چی میشه؟
با اخم نگاهش کردم و گفتم:بیخود میکنی که نباشی، اصلا حق نداری که نباشی.
و روم رو ازش گرفتم.
خندید و گفت:گفتم اگه!! آدمیزاده دیگه ،نمیدونه که چی پیش میاد.
-من میدونم دیگه... تو ه
داستان
بازی برش
طناب حول موجودی دوست داشتنی که عاشق آبنبات می باشد می چرخد و با خوردن آبنبات
بسیار خوشحال می شود. شما می بایستی که با بریدن ریسمان متصل به آبنبات، آن را در
دهان این آبنبات خور بامزه بیندازید و البته در مراحل مختلف این کار، ستاره های
موجود را جمع آوری، موانع
گسترده را پشت سر و دشمنان را برای دزدیدن آبنبات ناکام بگذارید! توضیحات
فوق برای این بازی کافی است چرا که همه ی شما کاربران دوستدار بازی های اندروید با
این بازی آشنایی
مارخور (Markhor)
شاخ های این بز آدم را یاد آبنبات قیچی های قدیم می اندازد که در هم پیچیده و خمیده بودند. بز کوهی مارخور یکی از گونه های بزرگ‌ جثّه بز کوهی است که در شمال شرقی افغانستان، شمال پاکستان، کشمیر، جنوب تاجیکستان و جنوب ازبکستان زندگی می‌ کند. این حیوان در معرض خطر انقراض قرار دارد.در باور محلی گفته می شود این حیوان مارها را کشته و آن‌ ها را می‌ خورد.
پاستیل از تنقلاتی است که با شکل‌های متنوع و رنگ‌های فریبنده، بزرگ و کوچک را به خود جذب کرده و گرچه برخی انواع آن طعم خوبی ندارد، اما بافت کش‌سان منحصربه‌فرد آن در زمان جویدن چنان احساس مطلوبی در مصرف‌کننده ایجاد می‌کند که در همه جنس‌های این محصول نظیر ژله و مارشمالو (نوعی آبنبات اسفنجی) نمی‌توان یافت و این همان عامل اصلی پرطرفدار شدن پاستیل است.
ادامه مطلب
چانه چروکیده اش را گذاشت روی انحنای عصا و خیره شد به روبرو. هر دو چشمش آب مروارید داشتند و منتظر تاریخ عمل بود دیگر چشم هایش سوی قدیم را نداشت.با خودش گفت مهم نیست چیز زیادی برای دیدن هم وجود نداره.
کمی دورتر داخل زمین بازی بچه ها بازی میکردند و صدای فریاد و جیغشان فضا را پر کرده بود سمعکش سوت میکشید فکر کرد یه روزم باید به رضا بگم این سمعک رو ببره برام تنظیم کنه.
این پارک تنها چیزی بود که هنوز دوستش داشت صندلی های سبز پر رنگی که اگر بیشتر از دو س
به نام خدا
سلام دوستان عزیزم من سپهر امیری هستم و طراح وب سایت خانه آبنبات چوبی هستم.
می خوانم امروز ی نکته مهم در باره کیک تولد براتون عرض کنم ،
اول اینکه کیک تولد از کجا اومده و چرا ما اصلا از کیک تولد در جشن هامون استفاده می کنیم ؟
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا در روز جشن تولد کیک می خوریم ؟ و یا اصلا فلسفه شمع های روی کیک چیست و از کجا آمده ؟
رسم برگزاری جشن تولد به زمان یونانیان باستان برمی گردد ، که برای خدای ماه  هر سال جشنی برگز
خیلی وقتها دلم میخواد بیاد اینجا بنویسم اما اینقدر ریز ریز کار دارم که تا میآد فکرم متمرکز بشه، یه کاری پیش میاد و مجبور میشم برم. (الان یه پرنده ای داره صدا میده شبیه جیغ کشیدن هست منظورم اینه جیک جیک نیست، پسری میگه مامان صدای میمونه؟؛)) )
خب هنوز ما باغیم و شوهر هفته ای چند روز صبح ها میره تهران و شب برمیگرده. با بچه ها خیلی سخته بخوام بیام تهران و برگردیم باغ، از بس باید مراقب باشیم دست به جایی نزنند و خلاصه استرس ویروس دارم. اینه که من کماکا
به نظرم آدم هایی که با چیز های کوچیکی شاد می‌شن، آدم های خیلی خوش اقبالی هستن. آدم هایی که انگار چند سر و گردنی از بقیه بالا ترن. مثلا اونایی که بلدن با بازی با انگشت‌های یه نوزاد سر شوق بیان. با خوردن آبنبات ِ دسته دار ِ رنگارنگ ذوق کنن و با راه رفتن روی جوب آب، کودک درونشون رو زنده کنن. اون‌هایی که با گرفتن سلفی های بی نمکِ دوستانه از ته دل بخندن و با چند تا جوک بی مزه، خنده هاشون کش بیاد. اما در عوض آدم های بد اقبالی وجود دارن که حتی چیزهای بزر
اولین پستم با عنوان آبنبات چوبی خدا بود، با کلی حس و حال قشنگ نوشتمش! هیچوقت فکر نمیکردم با نباتِ خدا تا این اندازه بزرگ شوم، من از نبات خیلی چیزها یاد گرفتم، یاد گرفتم دیگران را همانطور که هستند بپذیرم، برایشان آرزوهای خوب و قشنگ کنم، دوستشان بدارم و به آن ها عشق بورزم، نبات به من یاد داد، تحت هر شرایطی صبور و مهربان باشم، بابت روزهای قشنگم سپاسگزار باشم و در روزهای سختم امیدوار! ممنونم نبات، بابت تمام روزهای قشنگی که در کنارت گذراندم :)
راس
 "یَا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ فَلَا تَغُرَّنَّکُمُ الْحَیَاةُ الدُّنْیَا وَلَا یَغُرَّنَّکُم بِاللَّهِ الْغَرُورُ
اى مردم بى‏ گمان وعده الهى حق است، پس زندگانى دنیا شما را مفریبد، و [شیطان‏] فریبکار شما را نسبت به خداوند فریفته نگرداند."(فاطر/۵)

طی سال های اخیر، اساس آنچه "جنگ نرم" قدرت های پوشالی غرب علیه مردم ایران خوانده می شود، تغییر شیوه زندگی مردم ایران بوده است. این موضوع اولین بار توسط "فرانسیس فوکویاما"،
کتاب رودخانه وارونه (تومک)ژان کلود مورلوا۱۷۲ صفحه رقعیترجمه آسیه حیدری(شاهی سرایی)

تومک نمی دانست این آب چه جور آبی است.
حتی نمی دانست رودخانه ی کجار کجاست.
دختر، خوب نگاهش کرد.
سایه ای در چشمانش نشست
و بی آنکه تومک از او بپرسد جواب داد:آبی است که جلوی مردان را می گیرد. نمی دانستید؟ تومک سرش را آرام تکان داد.
نه، او نمی دانست. دخترک گفت: من به این آب نیاز دارم. بعد به قمقمه ای که از کمرش آویزان بود دست زد و گفت: آن را پیدا خواهم کرد و اینجا توی
فکر می‌کنم سبک زندگیِ آرامی که بی‌نهایت شاد نگهم می‌دارد و شعارش این است که :«وظیفه‌ی تو نیست که دنیا را تغییر بدهی و فقط سعی کن زندگی کنی و خوب زندگی کنی و آدم بهتری باشی» را پیش ببرم و بی‌غم و اندوه زندگی کنم و تا ابدیت بنشینم پای کتاب‌ها و فیلم‌ها و سریال‌ها و شربت‌هایم. یا برخیزم و یک کاری کنم و بارها شکست بخورم و تنم زخم شود و کلی خستگی و بیچارگی به جان بخرم «چون من با هدفی به این جهان آمده‌ام و باید تا آخرین ذره‌ی جانم برای آن آرمان ب
من با 26 سال سن، تو درمانگاه، لیسک (آبنبات چوبی) می‌خورم، بعد دختره اومده، دقیقا نصف سن منو داره، 13 ساله، متاهله.
دکتر از خواهرش می‌پرسه چرا اینقدر کوچیک عروسش کردین؟ میگه خودش خواست، پسرعمه‌مونه، هجده سالشه. دختره میگه میرم کارگاه گلسازی. میگم مدرسه چی؟ میگه شوهرم نذاشت دیگه.
الان من بچه‌ترم یا اون؟ :)

+ انصافا لیسک خوردن، جلوی مریض، از وقار آدمی می‌کاهد! ولی خب ضعف کرده بودم و چیزی جز لیسک تو کیفم نبود. تازه این لیسک هم برای خودم نخریده بو
دو هفته ای میشه که تو خونه جدید مستقر شدیم. همون تیپ خونه ای که همیشه تو رویاهام مصور میشد همون محله ای که واقعا دوست داشتم اونجا زندگی کنم. یادمه نامزد که بودیم همسرم با پدرش برای شراکت صحبت میکردن که طبقه دوم خونشون رو بسازن برای ما. دقیقا تو همین محله ای که الان ساکن ایم و منم که همیشه تصویر سازیم قوی هست فکر میکردم چطوری صبحا تو بالکن خونه با سر و صدا ورزش کنم که طبقه پایینی ها اذیت نشن؟ جمعه که تو بالکن صبحانه میخوردیم همسری کش های ورزش رو
حجاب نه زیبائیست و نه صدفی است برای گوهر وجودِ زنان! نه "حجاب" کاغذِ بسته‌بندی و نه "زن‌ها" شکلات و آبنبات هستند، که اگر پوششی نباشد دورش مگس و مورچه جمع بشود! نه هیچ‌کدام از این‌ مَثل‌های بدقواره و باطل!
زنانِ این مملکت را نه چوب رضاخان مانعِ حجابشان شد و نه گشتِ ارشادِ جمهوری اسلامی محجبه‌شان کرد! که اگر خدا هم اجبار میخواست به پیامبرش زور بازو میداد! نه قلبِ رئوف و سینه‌ی گشاده! و اساسِ امور قلب‌ها قرار نمیگرفت!
ادامه مطلب
کشور ایتالیا به
اماکن گردشگری و تاریخی – پیتزا – شهر ونیز و ... شهرت داشته است. طراحی خودروهای
لوکس و سوپر اسپرت از دیگر مشخصه های این کشور است. دقت و ظرافت در ساخت آثار
باستانی و دستور پخت غذاهای ایتالیایی معروف و مشهود است.
آبنبات مشهور لوازم
خانگی (CANDY)
قریب به 68 سال در حوزه لوازم خانگی شروع به فعالیت کرده است. محصولاتی نظیر ماشین
لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، جاروبرقی و ... زمینه های تولید و طراحی
این برند را شامل می شود. در این زمینه
سلام به دوستان عزیزم من سپهر امیری هستم از تیم خانه آب نبات چوبی که نزدیک به 3 سال هست که به صورت کاملا حرفه ای وارد عرصه خرید کیک تولد در تهران  شده ایم.
آموزش بسیار زیبا و عالی و دیدنی برای دوستان آماده کرده ایم که افرادی که دنبال طرز تهیه دونات  هستند به راحتی هرچه تمام تر بتوانند دونات های زیبا بدون ترک خوردگی و دونات هایی بدون فر را درست نماییند و این آموزش 1 ساعته تاکید بر سادگی و نمایش تمام موارد نیاز به ساخت دونات پایه را داراست که می تو
آقا جان، که
تازه نمازش را شروع کرده بود، به جای اینکه به مهر یا قبله نگاه کند، مدام داشت به
مسیر حرکت من نگاه می کرد و همین که حدس زد می­خواهم دوچرخه ­ام را بردارم بلند گفت:
«الله اکبر.» از تشر زدنش فهمیدم نباید با دوچرخه­ ام بروم. با دست اشاره کرد صبر
کنم. نمی­دانم این چه نماز خواندنی بود که داشت به همة کارهای خانه هم رسیدگی می­کرد؛
چون تا صدای سر رفتن کتری هم آمد، باز سر نماز گفت: «الله اکبر.» و بعد با اشاره
دست و انگشت به من حالی کرد که اگر با ا
در عین اینکه خودمون رو برای اربعین آماده کردیم از نذری فرهنگی هم غافل نبودیم و چند تا طرح رو انتخاب کردیم و چاپ کردیم تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی به کوله پشتی خودشون الصاق کنن چراکه تو این مسیر صدها نفر این طرح رو میبینن و گاها یه نفر ممکنه چندین دقیقه پشت سر شما راه بره و یقینا در پوستر پشت کوله پشتی شما تامل خواهد کرد.
(طرح های با کیفیت برای چاپ رو از اینجا دانلود کنید.)
کار دیگه ای که کردیم تهیه آبنبات چوبی و بادکنک و اسباب بازی ه
چمدونش را بسته بودیم،با خانه سالمندان هم هماهنگ شده بودکلا یک ساک داشت ،کمی نون روغنی، آبنات، کشمش ،چیزهایی شیرین،برای شروع آشنایی …
گفت: "مادر جون، من که چیز زیادی نمیخورم یک گوشه هم که نشستم نمیشه بمونم،دلم واسه نوه هام تنگ میشه!”گفتم: "مادر من دیر میشه، چادرتون هم آماده ست، منتظرن.”
گفت: "کیا منتظرن؟ اونا که اصلا منو نمیشناسن!آخه اون جامادرجون، آدم دق میکنه ها، من که اینجا به کسی کار ندارم اصلا،
 اوم، دیگه حرف نمی زنم. خوبه؟ حالا میشه بم
در عین اینکه خودمون رو برای اربعین آماده کردیم از نذری فرهنگی هم غافل نبودیم و چند تا طرح رو انتخاب کردیم و چاپ کردیم تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی به کوله پشتی خودشون الصاق کنن چراکه تو این مسیر صدها نفر این طرح رو میبینن و گاها یه نفر ممکنه چندین دقیقه پشت سر شما راه بره و یقینا در پوستر پشت کوله پشتی شما تامل خواهد کرد.
(طرح های با کیفیت برای چاپ رو از اینجا دانلود کنید.)
بقیه در ادامه مطلب ...
کار دیگه ای که کردیم تهیه آبنبات چوبی و
طراحی اپلیکیشن اندروید چه می‌باشد ؟
اندروید یک سیستم مدیریتی متن باز بر اساس لینوکس می باشد برای موبایل هوشمند ،تبلت ها و...
اندروید جهت اتحاد تلفن همراه ها به رهبری گوگل و سایر موسسات بسط داده شده است
پباده سازی نرم افزار
اندروید رویکردی یکپارچه جهت توسعه برنامه های موبایل ارائه می‌دهد و به این معناست که برنامه نویس ها تنها برنامه نویسی کنند برای اندروید و برنامه ها باید قادر به اجرا روی دستگاه های مختلف اندرویدی باشند
اولی نسخه آزمایشی
علاقه زیادی بهش داشتم بخصوص که با طعم های متفاوتی همراه بود گاهی  سرد گاهی ترش گاهی شیرین  در هر صورت خیلی برایم خوشمزه بود .
همیشه داخل کنسول ماشینم چند تایی ذخیره داشتم فصل زمستان معمولا بیشتر می چسبید و حس خوبی داشت چرا که دقیقه ها طول می کشید تا تموم بشه 
معمولا هفته ای یکی دوبار با دوستان برنامه بیرون داشتیم  استخر پارک و یا دو میدانی پارک ملت 
بعد از یه خستگی سرسخت شنا یا دو میدانی خیلی حال می داد روزی طبق روال همیشه گی که در حال خوردن ا
نام اثر: پا تو کفش من نکن
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: اجتماعی
کارگردان: محمد حسین فرحبخش حسین فرح بخش متولد 1338 در تهران است. شروع فعالیت سینمایی از سال 1361با فیلم ریشه در خون در مقام تهیه کننده گی بود. از آثار هنری وی در مقام کارگردانی می توان به پا تو کفش من نکن! (۱۳۹۵), آبنبات چوبی (۱۳۹۴), مستانه (۱۳۹۳), خصوصی (۱۳۹۰) و عطش (۱۳۸۱) نام برد.
نویسنده: زهرا پیرهادی
تهیه کننده: عبدالله علیخانی
با هنرنمایی: رضا ناجی، سحرقریشی، به
زنجبیل ریشه گیاه است ودارای طعم تند وعطر تند تیز است.زنجبیل های بومی آسیا ، به عنوان یک ادویه ، حداقل 4400سال برای پخت وپز استفاده می شده است از زنجبیل به طور گسترده در سراسر جهان برای درمان ( بی اشتهایی ، تهوع و استفراغ بعد از عمل جراحی ، تهوع ناشی از درمان سرطان ، نفخ شکم ، ناراحتی معده ، کولیک ، بیماری صبگاهی و بیماری حرکت ) استفاده می شده است .این گیاه همراه با گیاهان دیگر بعنوان تقویت کننده معده و بدن ، بادشکن وضد نفخ بکار می رود.زنجبیل بهتری
من به "حال" و لحظات آدم های مختلف زیاد فکر می کنم. به اینکه مثلا وقتی من دارم این پست را می نویسم، یک نفر دیگر آن سر دنیا دارد یک کار خیلی متفاوت تر می کند. یا وقتی خیلی خوشحالم، یک نفر دارد در سوگ عزیزترینش می گرید. یا وقتی غم دستانش را روی گلویم گذاشته (و برای رضای خدا لحظه ای بر نمیدارد) یک نفر دیگر دارد در یک مهمانی از شوق بلند بلند می خندد. امروز صبح بعد از شنیدن خبر ترور حاج قاسم، اولین چیزی که به ذهنم آمد این بود که دیشب در حالی که داشتم صفحات
من به "حال" و لحظات آدم های مختلف زیاد فکر می کنم. به اینکه مثلا وقتی من دارم این پست را می نویسم، یک نفر دیگر آن سر دنیا دارد یک کار خیلی متفاوت تر می کند. یا وقتی خیلی خوشحالم، یک نفر دارد در سوگ عزیزترینش می گرید. یا وقتی غم دستانش را روی گلویم گذاشته (و برای رضای خدا لحظه ای بر نمیدارد) یک نفر دیگر دارد در یک مهمانی از شوق بلند بلند می خندد. امروز صبح بعد از شنیدن خبر ترور حاج قاسم، اولین چیزی که به ذهنم آمد این بود که دیشب در حالی که داشتم صفحات

زیاد سخت گرفته ایم!
زندگی چیزی به جز گرفتن یک  استکان چای لب سوز از دستان مادر بود؟! که بنوشی و نفس آرامی بکشی و غرق شوی میان گل های سرخ پیرهنش؟؟!!
یا کنار پنجره ی چوبی بنشینی و انتظار بکشی برای آمدن بابا؟! برای شنیدن صدای امن پاهایش؟! که به دستان مردانه اش خیره شوی و دنبال دلخوشی های کوچکی برای ذوق کردن و بالا و پایین پریدن بگردی؟!

زندگی مگر چیزی به جز تماشای گلدان های سفا
کادو ولنتاین برای آقایان ارزانکادو ولنتاین ارزان برای آقایان: ولنتاین فرصتی برای قدردانی از شریک زندگیمان است تا به او نشان دهیم چقدر برایش ارزش قائلیم و به او اهمیت می دهیم. هر ساله ولنتاین توسط هزاران زوج در سراسر جهان جشن گرفته می شود و میلیون ها کارت تبریک ولنتاین به سراسر دنیا ارسال می گردد.
هر چند انتخاب هدیه­ ی مناسب مردانه مشکل به نظر می رسد اما ما در اینجا هدایایی به مناسبت روز ولنتاین به شما پیشنهاد می دهیم که علاوه بر ارزان ب
شکل ظاهری این اسید به صورت کریستالهای بی رنگ یا پودر های سفید بدون بو با مزه ترش و در هوا پایداراست. این ماده یک دی کربوکسیلیک اسید می باشد. در آب و الکل محلول است. از آن جا که اسید تارتاریک اسید میوه ای است، زیرا یک اسید آلفا هیدروکسی است. آلفا هیدروکسی اسید ها در واقع گروهی از اسیدهای کربوکسیلیک هستند که علاوه بر عامل اسیدی دارای عامل هیدروکسیل (OH) هستند. اسید لاکتیک، اسید مالئیک، اسید تارتاریک و اسید سیتریک جزء اسید های میوه ای هستند. این اس
شکل ظاهری این اسید به صورت کریستالهای بی رنگ یا پودر های سفید بدون بو با مزه ترش و در هوا پایداراست. این ماده یک دی کربوکسیلیک اسید می باشد. در آب و الکل محلول است. از آن جا که اسید تارتاریک اسید میوه ای است، زیرا یک اسید آلفا هیدروکسی است. آلفا هیدروکسی اسید ها در واقع گروهی از اسیدهای کربوکسیلیک هستند که علاوه بر عامل اسیدی دارای عامل هیدروکسیل (OH) هستند. اسید لاکتیک، اسید مالئیک، اسید تارتاریک و اسید سیتریک جزء اسید های میوه ای هستند. این اس
تا حالا ساحلی که شبیه دشت آبنبات رنگی باشد دیده‌اید؟ مراقب باشید آنها خوردنی نیستند!

زیباترین جای دنیا می‌تواند ساحلی شیشه‌ای باشد. جایی که طبیعت آن را نساخته، بلکه با فعالیت‌های انسان درست شده است. همین موضوع ساحل شیشه‌ای را به منحصر به فردترین ساحل دنیا تبدیل کرده است. جایی که شبیه دشتی پر از آبنبات‌های رنگی به نظر می‌رسد و هوش از سر گردشگران می‌برد. بامجله گردشگری دلتا همراه باشید تا داستان جذاب ساحل شیشه‌ای را با هم مرور کنیم
کتاب آب نبات هل دار را که دیروز از کتابخونه گرفته بودم، از همون دیشب شروع کردم به خوندن و امروز صبح تموم شد:) اصلا قرار نبود این را خودم بخونم گرفته بودم بدهم بابام بخونه که جذبم کرد و یه جورایی فکر کردم یه شبانه روز وقتم را بگیره بهتر از اینه که اینهم بره گوشه ی ذهنم:)
کتاب با لهجه ی بجنوردی نوشته شده، یادم نیاد آیا قبلا کتاب دیگه ای خونده ام که اینطور با لهجه نوشته شده باشد، من یه دوست صمیمی بجنوری دارم که هر وقت میآیند تهران برا ما و مامانم ای
سوکرالوز
توضیحات
سوکرالوز یک شیرین کننده مصنوعی و جایگزین شکر است. این ماده به وسیله کلر زدن ساکارز تولید می شود. ساکرالوز در حدود ۳۲۰ تا ۱۰۰۰ بار شیرینتر از سقز است، سه بار شیرین تر از هر دو نوع آسپارتام و پتاسیم آکسسلفام و دو برابر شیرینتر از سدیم ساخارین است. پودر سوکرالوز فاقد کالری میباشد جایگزین شکر برای افراد دیابتی است و افراد دیابتی هم حتی میتوانند از محصولات تولیدی آن استفاده کنند. هنگامی که نوبت به انتخاب شیرین کننده های مصنوع
۱. حیف که صدام شبیه غازه وگرنه یه پست صوتی شونصد دیقه میذاشتیم. خسته ام و حال تایپ ندارم اما ثبت چند ساعت حال خوب، به حال خوب بعدهام کمک میکنه.
صبح آغاز ۱۸ سالگی خود را چگونه آغاز کردید؟ 
اولندش که شبش خوابم نبرد. چون فکر میکردم که قراره تو راه ماشین بزنتم و پام بشکنه و نرسم سر قرار با بچه ها.
صبح ساعت ۵ پا شدم مدیریت خوندم :)) بعدم تا ساعت ۲ مدرسه بودم :)) کسی که ۴ ساعت بی وقفه شیمی داشته چیزی برا از دس دادن داره؟ :))
کلی تو مدرسه خندیدیم و دریا و رانا
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

من فکر می‌کنم
که هنوزاهنوز هم
آن‌قدر فرصت داریم
که عشق‌هامان را
زندگی‌هامان را
با یکدیگر
قسمت کنیم
من این را خو
کادو ولنتاین
ولنتاین در واقع اسمی جمعی است که به عشق مابین افراد اشاره دارد و نیز همه به کادوهایی که در این دوران رد و بدل می شود، اشاره می کند. ولنتاین از نام قدیسی معروف گرفته شده است، با این حال داستان های بسیاری در این مورد وجود دارد. در این داستان ها آمده است، کشیشی رومی به نام ولنتاین برخلاف دستورامپراتور کلودیوس دوم عمل کرد و به ازدواج عشاق کمک کرد و این منجر به مرگ وی شد. بعدها این روز در فرهنگ مسیحی و غربی، به روز ابراز عشق معروف شد. ای
و یک حقیقت ساده و البته تلخی که شخصا به آن رسیده ام این است،خاطراتی که ما از آدم ها داریم، بسیار بیشتر از حضور واقعی آنهاست در زندگی ما!یک دیگ گذاشته ایم وسط و او را انداخته ایم درون دیگسپس هر چه با او در ارتباط بوده، هر احساسی که از ارتباط با او داشته ایم، هر ترانه و آهنگی که در حال دوست داشتن یا فراق او شنیده ایم، هر کوچه و پس کوچه و شهری که با یاد او در آنها قدم زده ایم را ریخته ایم درون این دیگ!همین شده که میبینی تمام زندگیمان شده خاطرات او!ان
سوربیتول شیرین کننده ای است که در اکثر مواد غذایی با برچسب بدون قند یافت می شود و یک ماده افزودنی حافظ رطوبت و بهبود دهنده بافت است که طعم شیرین و دلپذیری دارد.
این ماده در بدن موجودات زنده توسط آنزیمی به نام سوربیتول دهیدروژناز تجزیه شده و به فروکتوز تبدیل می شود. فروکتوز در کبد به گلوکز ، گلیکوژن ، لاکتات و دی اکسیدکربن تبدیل می شود.  همانطور که می دانید گلوکز ساده ترین منبع انرژی در بدن است و گلیکوژن شکل ذخیره  شده گلوکز در بدن است که در کب
دانلود آهنگ های شهاب رمضان
جدیدترین آهنگ های شهاب رمضان با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های شهاب رمضان

شهاب رمضان (زادهٔ ۲۸ شهریور ۱۳۵۸) خواننده سبک پاپ و آهنگساز است.
زندگی‌نامهشهاب رمضان در سال ۱۳۵۸ خورشیدی در تهران به دنیا آمد. علاقهٔ زیاد او به موسیقی در دوران کودکی و نیز حمایت و تشویق پدر و مادرش که همواره خود را مدیون آنها می‌داند موجب گردید تا تحت نظر استادان برجسته‌ای نظیر استاد مهدی شمس نیکنام و آندره مرادیان در ز
تغذیه مخصوص کنکوری ها

صبحانه ی کنکوری:
همونطور که میدانید صبحانه از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. حال، درسال کنکور، ارزش این وعده دو چندان میشود.
اگر کنکوریها صبحانه ی کامل و مطلوبی میل نکنند دچار افت قند خون و در ادامه باعث کاهش تمرکز و یادگیری آنها میشود. منظور از صبحانه ی کامل خوردن چای شیرین، نان و پنیر به همراه گردو یا خرما میباشد. گنجاندن یک لیوان شیر در برنامه ی صبحانه نیز خالی از لطف نیست. 
تغذیه روز آزمون:
در روزهایی که کنکوری ها آ
تزئین کادوی ولنتاین
تزئین کادوهای کریسمی با بیسکوییت، تزئین کادو با شکلات و آبنبات
ایده خلاقانه خوشگل کردن کادو با برگ کاج
بعد از اینکه هدیه خود را با کاغذ کادو پوشاندید، ربان نازک یا نوار رنگی را دور هدیه بپیچانید و گره بزنید. سپس روی آن را با گل خشک و یا گل مصنوعی تزئین کنید.

کادو کردن خلاقانه شکلات
تزئین کادو با تور و گیپور، تزئین کادوی عروس
تزئین کادو با ربان
منبع: shebreh.com
سلام مری مریلین. امیدوارم حالت خوب باشه. امروز از خانم گلر درباره‌ت پرسیدم، گفت که توی دانشگاه آزاد استاد شدی و جز این هیچ خبری ازت نداره. اگه بهم بگن بهترین کادوی تولد عمرت رو از کی گرفتی میگم تو.انگار همین دیروز بود که یه توقع بزرگ از روز تولدم داشتم. کل راهروی مدرسه رو اینور اونور می‌رفتم و هی می‌گفتم: خدایا، چرا کادوی تولدم رو نمیدی؟تقریبا داشت گریه‌م می‌گرفت که نزدیک شدی، همونجور که همه ناظما نزدیک میشن. میان طرفت تا بهت بگن گورتو گم ک
سلام قشنگها...
آفتاب در حال غروبه و آسمون به قدری زیبا شده که نمیتونم توصیفش کنم.
شنبه نهار رو به صرف باقالی قاتوق خونه ی آبجی صاحبخونه بودیم...وقتی برگشتیم من اولین فایل کتاب صوتی ملت عشق رو تو کانال تلگرامم گذاشتم.به من بگید تو کانال عضوید؟ نظری چیزی دارید درباره اش؟؟انتظاری،اعتراضی،انتقادی،پیشنهادی... هوم؟؟؟شنبه عصر هوا خیلی خیلی دل انگیز بود.همین که از پشت پنجره به کوهها و ابر هایی که از پشتشون تا بالای سقف خونه ی خودم امتداد داشتن نگاه م
تقریبا از اواسط تیرماه باخودم مهربون شدم.آژانس میگیرم دائما.چیپس میخرم برای خودم و فیلمهای آبدوغ خیاری میبینم در حالی که لواشک های مامانپزم رو میجوم(لواشک را باید جویید).از این چیزای ۶۵ هزارتومنی میخرم که تو کل عمرم خرید دسته جمعیش به ۴۰تومن هم شاید نرسیده بود.(اون نمکدون رو بده من)خلاصه داشتم میگفتم بعدِ صدسال حرف‌زدن ازش و فکرکردن بهش بلاخره اواسط تیرماه کوهنوردی رو شروع کردم با یه گروه باادب و بانزاکت و باشعور،حامی، نگران ،مهربون و پی
زندگی سراسر مملو از فرصت‎های ناب برای شادی و شادی آفرینی است.همانطور که می‎دانید، کریسمس روز تولد حضرت مسیح است و به همین دلیل مسیحیان به این روز علاقه خاصی دارند و هر سال در کنار هم، این روز را جشن می‎گیرند و برنامه‎های متفاوتی برای خوشحال کردن یکدیگر، مخصوصا کودکان طراحی می‌کنند. اما همه این توضیحات دلیل نمی‎شود که ما مسلمانان از این رویداد فرخنده، برای عکاسی از کودک با تم کریسمس استفاده نکنیم! حضرت مسیح نه فقط برای مسیحیان بلکه به ه
کادوهای مردانهکادوهای مردانه: کادوی مردانه یکی از دغدغه های هنگام کادو دادن است. امروزه با مناسبت و بدون مناسبت هدیه دادن کاری است که بسیار در روابط و استحکام دوستی ها تاثیر دارد. اگر به دنبال یک خرید فوق العاده و مناسب هستید این متن بسیار به شما کمک می کند که در کار خود موفق باشید.
کادوهای مردانه
کادوهای مردانه : هدیه و کادوی مردانه شامل کدام کادوها می شوند؟ امروزه در مراسم ها و مناسبت های مختلف، بخش بحث برانگیز و معضل ماجرا، خریدن و تهیه ه
 مالتیتول از مواد شیمیایی هیدروژناسیون مالتوز به دست می آید و خواص کاری مطلوبی را در طی ساخت شکلات نشان می دهد.
در طی قرن بیستم مصرف قند در جهان به سه برابر افزایش یافته است.
به عنوان مثال در کشور انگلیس مصرف سالیانه آن در حدود ۴۰ کیلوگرم میباشد.
قند یک کالا نسبتاً ارزان محسوب میگردد و تفاوت زیادی بین دریافتی توسط فقرا و ثروتمندان وجود ندارد.
به قند به عنوان عامل برخی از بیماریهای شایع در کشورهایی که مصرف قند در آنها بالاست، اشاره شده است.
ب
سلااااااام سلاااااام سلااااااام سلاااااام خوبید؟ منم خوبم! جونم براتون بگه که دیشب ساعت هفت و ربع اینجورا بود که پیمان داشت درای آفاقو(خونه نظر.آبادو) می بست که راه بیفتیم مامانش بهش زنگ زد و پرسید که رفتی پلاکتو عوض کردی؟اونم گفت نه دیروز که شلوغ بود رفتیم نشد امروزم خودم جایی کار داشتم (البته بهتون گفتم که دلیل نرفتنمون این بود که پیمان احتمال داد مثل اون موقعها خیابونها بخاطر قضیه اون هو.اپیما.ی اک.را.ین شلو.غ شده باشه) گفت حالا فردا یا پس
درد دارم. و از درده که مینویسم. واقعیت اینه که منشأ این درد اتفاق ناب و اصیل و شریفی نیست. من، سربازی که در حال دفاع از میهن تیر خورده، نیستم؛ دکتری که حین نجات یک انسان خودش رو به خطر انداخته و حالا خودش دچار همون بیماریه و درد داره، هم نیستم؛ غریبه ای که برای نجات یک کودک پریده وسط خیابون و سینه جلوی کامیون سپر کرده تا بچه رو نجات بده، هم نیستم. در واقع درد من پوزخندی به ابتدایی‌ترین آموزه دوران کودکی و اصلاً نشأت گرفته از جهالت و حماقت منه. آ
اگر در معرض خطر قند خون بالا یا هیپرگلیسمی قرار دارید، موادغذایی مغذی می تواند بهترین داروی طبیعی به حساب آید. پیروی از یک رژیم غذایی سالم می تواند با حفظ سطوح طبیعی قند خون بعد از مصرف موادغذایی باعث بهبود سلامتی شود. هرچند سبزیجات به تنهایی قادر به کاهش قند خون نیستند، مصرف برخی از این موادغذایی در کمک به مدیریت قند خون موثر است.
یکی از لذتهای سفر، خرید کردن در بازارها و مراکز خرید مختلف هر کشور است. ترکیه نیز مانند هر کشوری دارای مرکز خرید سنتی و مدرن است که در این مراکز کالاها و مواد غذایی، خوراکی، سوغات، صنایع دستی، پوشاک و... به فروش می رسند. همراه با آژانس مسافرتی مهرپرواز لذت خرید در شهرهای مختلف ترکیه را تجربه کنید.
بازار کمارالتی ازمیردر بازار کمارالتی و در بازارهای مشابه و سنتی ازمیر، برخلاف اکثر بازارها، می توانید به راحتی با فروشندگان گفت و گو کنید و محصول
طرح لبخند یک نوع درمان بسیار مهم در حوزه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می‌باشد که برای ایجاد یک مدل لبخند زیبا و مطابق با سلیقه شخصی فرد و حالت چهره فرد اعمال می‌شود.
روش‌های طبیعی اصلاح طرح لبخند
مسواک زدن دو بار در روز
بهداشت دهان و دندان برای داشتن دهان و لبخندی سالم ضروری است. اکثر ما کمتر از یک دقیقه را صرف مسواک زدن می‌کنیم. این در حالی است که در هر بار مسواک زدن حداقل دو دقیقه زمان لازم است تا دندان‌ها به خوبی تمیز شوند. دندان‌ها باید
 خرید نبات زعفران ایرانی
خرید نبات زعفران و تهیه آن به دلیل خواص بی شماری که دارد و در ادامه مقاله به آن اشاره خواهیم نمود بر کسی پوشیده نیست. نبات از نیشکر به دست می آید و به شکل کریستال های زیبا با طعمی بسیار شیرین است که به صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
از شاخه نبات برای تزئین سفره عقد و هفت سین و از خود نبات در شکل های گوناگون ( نبات چوب دار، پودر نبات و تکه ای ) برای شیرین نمودن چای و انواع دمنوش های گیاهی استفاده می کنند.
نبات، به
چطور با کبریت روشن می توان عسل طبیعی را از عسل تقلبی تشخیص داد؟
نکات مهم برای انجام این کار توسط خودتان و تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را در ادامه این بخش از نمناک خواهیم گفت.
از هزاران سال پیش از خاصیت درمانی عسل در بهبود زخم ها، سوختگی ها و التهاب استفاده می کردند، لذا این ماده غذایی در طب سنتی جایگاه خاصی دارد .عسل بعنوان یکی از ارزشمندترین مواد غذایی به دلیل دارا بودن مواد مغذی از قبیل قندهای طبیعی، مواد آلی، معدنی، ویتامین ها و بویژه تامین ب
دندان‌ها به کمک مینای دندان که یکی از قوی‌ترین بافت‌های بدن است محافظت می‌شود ولی همین بافت قوی ممکن است به دلایل مختلفی دچار شکستگی شود. بنابراین دندان‌ها همیشه در معرض خطر شکستن هستند و باید از مراقبت‌های فوری پزشکی برای ترمیم دندان شکسته استفاده کرد. ضربه خوردن و شکستگی دندان‌ها در هر سنی ممکن است اتفاق بیفتند ولی در سنین کودکی شکستگی دندان رایج‌تر است که به دندانپزشکی کودکان نیاز است.
دلایل مختلفی می‌توانند باعث آسیب به دندان و
خشکی دهان چیست؟
ممکن است شما هم خشکی دهان را تجربه کرده باشید. هنگامی که میزان بزاق برای مرطوب نگه داشتن دهان کافی نباشد خشکی دهان اتفاق می‌افتد. ما برای مرطوب و تمیز نگه داشتن دهانمان نیاز به بزاق داریم. همینطور بزاق دهان باعث کاهش عفونت و باکتری‌های درون دهان می‌شود.  خشکی دهان شاید تهدید کننده حیات نباشد اما بدون عارضه هم نیست و یا حتی ممکن است نشان از بیمار باشد.
فواید بزاق دهان
بزاق دهان نقش مهمی در سلامتی ما دارد. شاید از نظر بیشتر افر

دسر (فرانسوی: Dessert) که در فرهنگ‌های آشپزی کشورهای سراسر جهان (گاهی به آن پی‌غذا یا پس غذا نیز می‌گویند) که معمولاً در پایان یک وعدهٔ غذایی مصرف می‌شود- به‌طور معمول جزو مواد غذایی شیرین می‌باشد. دسرهای مشترک غربی عبارت ان از: " کیک، کلوچه، میوه، ژله، بستنی، فالوده، پودینگ، ماست، بیسکویت، شیرینی، پای‌ها و آبنبات‌ها " تنوع دسرها را می‌توان در سراسر جهان یافت. در این مطلب طرز تهیه 3 دسر خوشمزه را به شما آموزش می‌دهیم. 

طرز تهیه کیک شکلاتی
#بگو_سیب 

#پارت_بیست‌‌و‌دو
لبخندش عمیق تر شد، اما چشماش جدی و خالی بود.چه طور یه آدم می تونست خندشم مثل اخمش جذبه داشته باشه: من از طرف ایشون عذر می خوام‌‌‌، اشکان کمی تنده اما وقتی با کسی جوش بخوره رفتارش متعادل می شه.
دوباره چهرم جمع شد: فعلا که علاقه ای به جوش خوردن باهاشون ندارم.
محو نگاهم کرد و از چهارچوب در کنده شد: بسیار خب فقط اومدم روز اول کاریتون و تبریک و خسته نباشید بگم.فکر می کنم هم شما دیرتون شده و هم من باید برم پایین و تو دفترم
فروش عمده نبات در تهران و سایر شهرستان ها در حجم بالا، قیمت بسیار مناسب و با کیفیتی مرغوب به صورت حضوری یا آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی سیمیشکا امکان پذیر می باشد.
گروه برنا، در زمینه فروش خشکبار و همچنین فروش عمده نبات در تهران و سایر نقاط ایران موفق بوده و در زمینه نبات چوبی و فروش نبات فله نیز جایگاه ویژه ای را نزد مشتریان خود به دست آورده است.
محصولات عرضه شده برای انواع نبات توسط فروشگاه اینترنتی سیمیشکا عبارتند از :
نبات شاخه سفید و
بعد از تعطیلات عید که برگشتم خواب‌گاه، سان 2 را با پنج-شش مطالب‌ نخوانده گذاشتم توی قفسه‌ام؛ آن بالا. ساعتی پیش برداشتم‌ش تا چندتا از آن‌ها را بخوانم. اول یکی از دو متنِ بخشِ «تک‌پرده» -که نمایش‌نامه‌های کوتاهی هستند- را خواندم و بعد رفتم سراغ تک «زندگی‌نگاره»ی خوانده‌نشده؛ یعنی «اندر آداب شیرینی» از احمد مسجدجامعی. دست‌به‌قلم‌بودن‌ش را دوست دارم؛ قلم‌ش را هم؛ اطلاعات تاریخی‌ای که از همه‌چیز دارد را هم. همان‌طور که از عنوان برم
سلام...
امروز به همراه چند تا از دوستان رفتیم موزه عبرت...
توصیه می کنم با افراد بزرگتر یا با چند تا از بچه های نترس برید...و اینکه اگر مشکلی دارین مثلا مشکل قلبی اصلا نرید...
افرادی که دوست ندارن می تونن قسمت تعریف و توصیف رو نخونن...

توضیح مختصر:موزه عبرت همون زندان ساواک قبل از انقلاب اسلامی است که بعد ها ماکت هایی از نحوه ی شکنجه و محلشون درست کردن و اینجا تبدیل به موزه عبرت شده.و اینکه عکس هایی که توی این مطلب گذاشتم عکس موزه ست و اون افراد درح
نگاهی گذرا بر کوچه های دهه ی ۵۰ اسفاد(قسمت دوم)
روبروی مغازه ی ایشان مغازه ی برادران عظیمی بود.مرحوم حاج محمد امین و حاج حسینعلی عظیمی.آنها برای سالهای متمادی صمیمانه،بطور مشارکتی و بدون هیچگونه تقسیم اراضی و املاک پدری با هم زندگی کردند.حاج محمد‌امین مسوول فروش مغازه،پیشبرد کارهای کشاورزی،تهیه نیروی کار و حاج حسینعلی عظیمی که با عنوان یک تاجر در میان مردم روستاهای اطراف معروف‌ بودند محصولات عمده کشاورزی بویژه پنبه،ارزن،زعفران،قالیچه
از لحاظ بعد غیرکاری، اوقات فراغتم یعنی، سیال‌ترین‌هایشان را انتخاب کرده‌ام. تسلیم شده‌ام و اجازه می‌دهم، کتاب، فیلم، شعر، خاطره، هورمون، فر روشن، من را به هرکجایی که دوست دارد ببرد و مقاومت نکنم. جوکر را دیدم. گریه‌ام گرفت. جوکر را دوست داشتم. نه که فیلمش. فیلم را هم دوست داشتم  البته. خود موجود را دوست داشتم. ایده را. سکانس از روی مبل پریدنش را از سر خوشحالی تعریف موری از او و بعد پی بردن به حقیقت تلخ تمسخر پشت تعریف. آن خمیری شدن حالت چهره
به گزارش مفتاح، حدود چهار سال پیش یعنی سال 94  از
شخصی با ثبت چند شرکت کاغذی با سوءاستفاده از مقررات وزارت بهداشت و خلأ
قانونی موجود اسناد و مدارکی به دست و  کشف جدیدی در خصوص تولید داروهای
مربوط به نوزادان و کودکان به عمل آمد. داروهای تقلبی و غیرقانونی که بنابر نظریه کارشناس دارو خطاب به سازمان معاونت غذا و دارو فاقد استفاده انسانی
است. سازنده این داروها که در محلهای غیرقانونی و غیرمجاز اقدام به تولید
اقلام مختلف دارو می نماید، نوزادان م
سومین باریست که برای فرار از شلوغی و به خواسته مشاورم سوار مترو شده ام توی چند جلسه اخیر به این نتیجه رسیدیم که باید دست از فرار کردن بردارم.بهش قول داده بودم کسی توی این سفرها همراهیم کند اما مثل همیشه کسی را پیدا نکردم.کف دستم عرق کرده گرما آزارم میدهد. بچه ایی توی بغل مادرش وول میخورد و نق میزند شاید او هم مثل من کلافه شده برایش شکلک درمیاورم امیدوارم عکس العملی نشان دهد اما انگار توجهی نمیکند او هم مثل من کلافه شده .کیف مسافر کناری محکم
خاله
معنای لغوی: خواهر مادرمعنای استعاره ای: هر زنی که با مادر رابطه ی گرم و صمیمی داشته باشد.نقش سمبلیک: یک خانم مهربان و دوست داشتنی که خیلی شبیه مادر است و همیشه برای شما آبنبات و لباس می خرد.غذای مورد علاقه: آش کشک.ضرب المثل: خاله را میخواهند برای درز ودوز و گرنه چه خاله چه یوز. خاله ام زائیده، خاله زام هو کشیده. وقت خوردن خاله خواهرزاده رو نمی شناسه. اگه خاله ام ریش داشت، آقا داییم بود.
زیر شاخه ها
شوهر خاله: یک مرد مهربان که پیژامه می پوشد و
هتل سوئنوترکیه تجربه تعطیلات کلاسیک در سواحل زیبای بلک آنتالیا هتل سوئنو که در سال 2015 در منطقه بلک  آنتالیا ترکیه ساخته شده است. یکی از هتلهای ترکیه است که تمام نیازهای شما را در سفر به ترکیه برآورده میسازد.هتل سوئنو ترکیه دارای تمام امکانات یک هتل 5 ستاره ترکیه میباشد که شامل استخرهای روباز،سونا،جکگوزی،سالن تئاتر،سینما،سالن آمفی تئاتر،سالنهای تناسب اندام اتاقهای لوکس و مدرن و ویلاهای انحصاری مدرن و ... میباشد که در ادامه به شرح امکانات
دسر را معمولا در پایان وعده‌های غذایی، خصوصا وعده شام می‌خورند. در برخی کشورها، یک ظرف میوه یا نوشیدنی را هم به عنوان دسر در نظر می‌گیرند؛ اما معمولا دسرها شامل شیرینی‌های کوچک، بیسکوئیت، تارت، ژله، کوکی، پای، بستنی، پودینگ و... هستند.
با سفارش فینگر فود و سفارش آنلاین کیک تولد و سفارش شیرینی آنلاین در تهران از طریق وب‌سایت ناتلی، هر کجای شهر تهران که باشید در کوتاه‎ترین زمان ممکن به دسر مورد علاقه خود دسترسی خواهید داشت.
 در بعضی از
نوتلا چیست؟
 نوتلا شکلاتی محبوب و معروف ساخته شرکت محصولات غذایی واقع در ایتالیا به نام فرو می باشد.شکلات صبحانه نوتلا برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ وارد عرصه رقابتی صنعت شکلات و شیرینی جات شد و قیمت نوتلا در این سال ها بسیار متغیر بود.کمپانی ایتالیایی، در واقع در کار تولید نان و شیرینی و نیز شکلات های تلخ و تخته ای بود که در ادامه صنعت خود را به ترکیب شکلات و فندق و پایه‌گذاری نخستین زمینه‌های پدیداری شکلات صبحانه نوتلا اختصاص داد.
در آن ز

{ چه باید کرد در مقابل } میل به شیرینی در
صبحها، بعد از ظهرها، هنگام برگشت از سر کار یا مقابل تلویزیون؟ وحشت نکنید،
دکتربن بوف به شما ترفندهایی یاد می دهد تا در مقابل میل به شیرینی و حمله کردن به
پاکت شیرینی و آبنبات ایستادگی کنید.
10 ترفند برای ایستادگی در مقابل اشتیاق به
شیرینی
1#
یک لیوان آب بنوشید
اغلب در پی آن هستیم که تشنگی و یا میل به خوردن
 میان وعده را بر طرف کنیم. پس، اولین
ترفندی که در پی اشتیاق به شیرینی باید دنبال کرد، نوشیدن یک لیو
پارافین ،در صنایع پتروشیمی از نفت یا ذغال سنگ استخراج می شود.یک ترکیب هیدروکربنی سیر شده که در آن، تمامی اتمهای کربن موجود در مولکلول، با پیوندهای ساده به یکدیگر متصل‌اند و پارافینها یا هیدروکربنهای پارافینی را آلکان نیز می‌گویند. به عبارت دیگر، مشخصه این مواد، اتصال اتمهای کربن بوسیله پیوندهای ساده است، سایر پیوندها نیز با اتمهای هیدروژن سیر شده‌اند.
پارافین
در حالت عادی و به بیان ساده می‌توان پارافین را به عنوان یک ماده‌ی نفتی توصی
امروز می خواهیم براتون یکی دیگه از جاذبه های توریستی تهران رو معرفی کنیم . این بار به سراغ جایی رفتیم که نه تنها خارجی ها ، بلکه مردم دیگر شهرها و حتی خود تهرانی ها ! هم دوست دارن حداقل یکبار اونجا را ببینن . شاید براتون جالب باشه که این مکان یک خواروبار فروشی خیلی قدیمیه که الان تبدیل به یک سوپرمارکت خاص شده !
شمیران سوپر ! سوپر انلاین
شمیران سوپر همونطور که از اسمش مشخصه در شمرون و در مرکز اون یعنی تجریش (سرپل تجریش) واقع شده . این فروشگاه در سا
امروز می خواهیم براتون یکی دیگه از جاذبه های توریستی تهران رو معرفی کنیم . این بار به سراغ جایی رفتیم که نه تنها خارجی ها ، بلکه مردم دیگر شهرها و حتی خود تهرانی ها ! هم دوست دارن حداقل یکبار اونجا را ببینن . شاید براتون جالب باشه که این مکان یک خواروبار فروشی خیلی قدیمیه که الان تبدیل به یک سوپرمارکت خاص شده !
شمیران سوپر همونطور که از اسمش مشخصه در شمرون و در مرکز اون یعنی تجریش (سرپل تجریش) واقع شده . این فروشگاه در سا
در بازار روش های زیادی برای تمیز
نمودن سطوح کف وجود دارد و انتخاب بهترین روش و ابزار متناسب با سطح یک موضوع مهم
و اساسی به شمار می آید. با این حال انتخاب
اشتباه می تواند نه تنها کار شما را دشوار کند بلکه منجر به شکست های منظم می شود. برای خواندن بیشتر بدانید که چگونه بهترین تجهیزات تمیز
کردن کف را انتخاب کنید. هنگام فکر کردن در مورد تجهیزات تمیز کردن کف، اولین گزینه ای که در ذهن می آید، دستگاه
های اسکرابر صنعتی یا کف شوی هستند که در انواع مختل
راه های از بین بردن چاقی شکم
داشتن اندام مناسب همواره یکی از دغدغه های مهم خانمها و هر انسانی می باشد.برای کوچک کردن شکم راه حل ها و روشهای لاغری زیادی ارائه شده است. با استفاده از نکات زیر می توانید مشکلات چاقی شکم خود را رفع کنید.به نظر شما شاید عجیب باشد اما ترفند های ساده ای  برای کوچک کردن شکم وجود دارد. ورزش و خوردن مواد غذایی سالم بخش اصلی از فرایند لاغر شدن و صاف شدن شکم است اما برخی  ترفندهای ساده وجود دارد در کنار روش های اصلی.چربی و چ
مَسَارِبِ صِمَاخِ سَمْع

مسارب جمع مسربه به معنی سوراخها و خانه های کنده در زیرزمین و آبراهه هاست
صماخ در واقع بخش میانی گوش است که شامل پرده صماخ و صندوق صماخ می باشد.
مصارب صماخ اشاره به مجراها و منافذ مختلف در گوش میانی است که هریک به نوبه خود از اهمیت خاصی برخوردارند و همچون سایر موارد ذکر شده در این دعای شریف از نعمتهای مغفول محسوب می شوند و اختلال جزیی در عملکرد هرکدام مشکلات عمده ای بوجود می آورد و شایسته اسنت که هر لحظه بخاطر وجود و س
سایت تفریحی چفچفک :ولخرجی های گاه و بیگاه سلبریتی ها مسأله ی عجیبی نیست و شاید هر کس دیگری هم که ثروت آن ها را داشته باشد ترجیح بدهد از هر چیزی بهترینش را داشته باشد؛ مثل عمارت های عظیم و مجلل، ماشین های لوکس، لباس های پر زرق و برق و جواهرات و غذاهای گران قیمت. اما گاهی ولخرجی های سلبریتی ها شکل خنده دار و بی معنی ای پیدا می کند و آن ها پول بسیار زیادی صرف را چیزهای عجیبی می کنند. در ادامه به چند مورد از عجیب ترین ولخرجی های سلبریتی ها ثروتمند دن
وقتی به سفر کردن اعتیاد پیدا کنید، دیگر راه برگشتی ندارید و در همه عمر خود مسافرت خواهید کرد. نگران نباشید این نوع اعتیاد اصلاً مضر نیست.

قبل از اینکه مقاله را شروع کنیم لازم است به شما بگویم که اعتیاد از هر نوعی که باشد بد است! فرقی هم نمی‌کند چه نوع اعتیادی باشد. اعتیاد جسمی مثل معتادین آدرنالین. اعتیاد روحی مثل نیاز به محبت کردن و یا اعتیاد ذهنی مثل سیگار کشیدن.
جالب است بدانید یک نوع اعتیاد هم داریم که همه این‌ها را شامل می‌شود. هم جسم
وقتی به سفر کردن اعتیاد پیدا کنید، دیگر راه برگشتی ندارید و در همه عمر خود مسافرت خواهید کرد. نگران نباشید این نوع اعتیاد اصلاً مضر نیست.

قبل از اینکه مقاله را شروع کنیم لازم است به شما بگویم که اعتیاد از هر نوعی که باشد بد است! فرقی هم نمی‌کند چه نوع اعتیادی باشد. اعتیاد جسمی مثل معتادین آدرنالین. اعتیاد روحی مثل نیاز به محبت کردن و یا اعتیاد ذهنی مثل سیگار کشیدن.
جالب است بدانید یک نوع اعتیاد هم داریم که همه این‌ها را شامل می‌شود. هم جسم
بهترین عطر زنانههر یکسری از دوره های خیلی بدور تاکنون برای عطرها بطری (شیشه) هایی با طرح ها ، مال ها و مدلهای متعدد پباده سازی و‌ ساخت گردیده اند البته مدام استاندارد یا این که رسمی وجود داشته و دارااست که شرکت های عطرسازی از آن پیروی کرده و خواهند کرد‌‌‌‌‌‌این استاندارد و یا این که ضابطه ، ضابطه تعیین و به کارگیری از رنگ هاست‌‌‌در واقعیت پس از قرائت این شرکت مقاله شما کار کشته خواهید بود بو یک بو را حتی فارغ از استشمام آن و از پشت ویتری
پارافین ،در صنایع پتروشیمی از نفت یا ذغال سنگ استخراج می شود.یک ترکیب هیدروکربنی سیر شده که در آن، تمامی اتمهای کربن موجود در مولکلول، با پیوندهای ساده به یکدیگر متصل‌اند و پارافینها یا هیدروکربنهای پارافینی را آلکان نیز می‌گویند. به عبارت دیگر، مشخصه این مواد، اتصال اتمهای کربن بوسیله پیوندهای ساده است، سایر پیوندها نیز با اتمهای هیدروژن سیر شده‌اند.
پارافین
در حالت عادی و به بیان ساده می‌توان پارافین را به عنوان یک ماده‌ی نفتی توصی
علت و درمان سرفه کودکان هنگام خواب و سرفه خشک کودکان موقع خواب
علت و درمان سرفه کودکان هنگام خواب و سرفه خشک کودکان موقع خواب در سایت جسارت
 سرفه کودکان
هنگام خواب ، سرفه کودکان موقع خواب ، درمان سرفه کودکان هنگام خواب ،
سرفه کودکان در هنگام خواب ،درمان سرفه کودک هنگام خواب،سرفه کودک در هنگام
خواب،درمان سرفه کودکان موقع خواب،درمان سرفه خشک کودکان هنگام خواب

سرفه شبانه کودکان
سرفه‌های
شبانه کودک نباید یک موضوع عادی و طبیعی تلقی شود. د
دلیل برتری سیستم عامل iOS تنها به بخش نرم‌افزار مربوط نمی‌شود بلکه سخت‌افزار آیفون نیز مکملی بی‌نظیر برای آن است. همچنین آیفون به راحتی با دیگر گجت‌های اپل مانند مک‌ها و اپل واچ هماهنگ شده و کار می‌کند. آیا دلایل دیگری وجود دارد که نشان از برتری iOS در تقابل با اندروید داشته باشند؟
در ادامه به مرور ۱۰ دلیل که باعث برتری iOS بر اندروید می‌شوند، خواهیم پرداخت.
۱. کار کردن با آن بسیار راحت استعلی‌رغم ادعای سازندگان گوشی‌های اندرویدی که می‌گو

فرد مبتلا به اسهال ممکن است علایم خفیف تا بسیار شدیدی را بروز دهد. کسی که دارای بیماری خفیف است ممکن است فقط چند نوبت دفع مدفوع شل داشته باشد، اما حال عمومی‌اش خوب باشد.
درمان سریع اسهال در منزل

اسهال و استفراغ؛ غیر ممکن است فردی به این بیماری دچار نشود و در این حین بنوعی پایان دنیا جلوی چشمانش نیاید!
اسهال و استفراغ بیماری عفونت روده‌ای است که در فصول گرم سال بویژه تابستان خودنمایی بیشتری دارد و بسیاری از افراد را درگیر خود می‌کند.
این
به گزارش فناوری صبحانه، دلیل برتری سیستم عامل iOS تنها به بخش نرم‌افزار مربوط نمی‌شود بلکه سخت‌افزار آیفون نیز مکملی بی‌نظیر برای آن است. همچنین آیفون به راحتی با دیگر گجت‌های اپل مانند مک‌ها و اپل واچ هماهنگ شده و کار می‌کند. آیا دلایل دیگری وجود دارد که نشان از برتری iOS در تقابل با اندروید داشته باشند؟
در ادامه به مرور ۱۰ دلیل که باعث برتری iOS بر اندروید می‌شوند، خواهیم پرداخت.
۱. کار کردن با آن بسیار راحت استعلی‌رغم ادعای سازندگان گو
سلام سلام
عصر جمعه‌تون به خیر و شادی

نیمه‌شب گذشته بود که سامان نوشت: بیداری؟ بابا میگه من خوابم نمیبره. ببین اگه بنفشه نخوابیده الان راه بیفتیم.
بنفشه هیجان‌زده برخاست و نوشت: بیدارم. الان آماده میشم.
_: مامان و بابات مشکلی ندارن؟
بنفشه توی هال سر کشید و گفت: نه. بیدارن. میرم آماده بشم.
گوشی را کنار گذاشت و با عجله لباس عوض کرد. توی هال مامان با چهره‌ای درهم بافتنی می‌بافت و بابا تلویزیون میدید.
ماجرا را که توضیح داد مامان بافتنی را کنا
نقطه عطف زندگی هر پدر و مادری، تولد فرزند است. در واقع زندگی هر پدر و مادری از لحظه تولد فرزندشان از این رو به آن رو می‎شود و به جرات می‎توانیم بگوییم که هیچ تحولی برای آن‎ها خاص تر از این رویداد لذت‎ بخش نخواهد بود.بی‎شک عکاسی از نوزاد در بیمارستان ثبت شیرین‎ ترین لحظه هر خانواده است و خواهد بود.
در ساعات و حتی روزهای اولیه حضور فرزند جدید در خانواده، اعضای خانواده دلچسب‎ ترین نوع میزبانی از فرد تازه وارد را تجربه می‎کنند. قطعا نخستین ب
لیست کتاب های رولد دال که در این مطلب می خوانید:
۹ کتاب کودک از رولد دال
جیمز و هلوی غول پیکر
آقای روباه شگفت انگیز
ماتیلدا
غول بزرگ مهربان
انگشت جادویی
چارلی و کارخانه ی شکلات سازی
چارلی و آسانسور شیشه ای
دنی، قهرمان جهان
تشپ کال

داستان های کوتاه و رمان های کودک "رولد دال"
رولد دال یکی از معروفترین نویسندگان کتاب کودک است و کتاب های او سال های زیادی در لیست پرفروشترین کتاب های کودکان بوده اند. تا جاییکه در خیلی از مطالب مربوط به کتابخوانی کو
ارتودنسی کودکان
اطلاعات مفید که قبل ارتودنسی کودکان باید بدانید
اگر کودک شما دارای دندانهای کج و کوله یا فک ناهمتراز می باشد، به یک بهتر است قبل از 15 سالگی به متخصص ارتودنسی کودکان مراجعه کنید.در ادامه دلایل این موضوع و اصلی ترین سوالاتی که در این رابطه وجود دارد را برای شما از زبان دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی و دارای بورد تخصصی آورده ایم. در بخش نظرات نیز میتوانید تمامی سوالات خود را مستقیما با ایشان مطرح کنیدو یا سوالات دیگران را مشاهده ک
روزهای پر ماجرای کودکی با سرعتی باورنکردنی می‌گذرند و با چشم برهم زدنی می‌بینید که فرزند دلبند شما کم‌کم از برهه کودکی فاصله گرفته و به دوران جدیدی از زندگی خود پای می‌گذارد. پس آنچه از این روزهای شیرین کودکی برای شما به جا می‌ماند، هزاران خاطره و یادگاری به یاد ماندنی است؛ قطعا برای فرزند شما به یاد آوردن اکثر این خاطرات در آینده ممکن نخواهد بود و حتی شمایی که شاهد لحظه به لحظه رشد او بوده‌اید، بسیاری از آن‌ها را از یاد خواهید برد. در چ
شاید بد نباشد در آلبوم عکس کودک شما، بعد از عکاسی با ژانرهای لطیف و هنری، کمی تنوع را چاشنی کار قرار دهید و عکاسی از کودک با تم هالووین را امتحان کنید. هرچند هالووین به خودی خود کمی وحشت و خشونت به همراه دارد ولی اگر همگام با این مقاله پیشروی کنید، می‎توانید تا حد قابل قبولی این بعد منفی را کنترل کرده و حتی به طنز نزدیک کنید.
اصلا فلفسه جشن هالووین چیست؟
جشن هالووین جشن مخصوص مسیحیان است که در آن، همه لباس‎های عجیب و غریب و ترسناک می‎پوشند

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها